Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Українка отримає 10 тис. від індійського університету

Автор:

|

Жовтень 12, 2017

|

Рубрика:

Українка отримає 10 тис. від індійського університету

Марина В’язовська

Марина В’язовська зі Швейцарського федерального технологічного інституту, що розташований у Лозанні, буде удостоєна премії SASTRA Ramanujan Prize 2017 року. Премію індійського університету заснували 2005-го і щорічно присуджують за видатний внесок молодих математиків у сфери, на які вплинув Срініваса Рамануджан, учений із Індії. Вікове обмеження на премію встановлено на рівні 32 років, оскільки д-р Рамануджан багато досягнув до такого віку.
Премію вручатимуть 21-22 грудня ц. р. на Міжнародній конференції з теорії чисел в університеті SASTRA в Кумбаконамі, рідному місті д-ра Рамануджана. Її розмір становить 10 тис. USD. Раніше її лауреатами ставали представники найпрестижніших університетів світу.
Марина В’язовська — обдарований математик, котра зробила внесок у низку фундаментальних проблем у теорії чисел. Цього року вчена вже отримала одну з найпрестижніших математичних премій світу — «Премію Салему 2016», яку за важливістю прирівнюють до Нобелівської премії. Українка розв’язала задачу, над вирішенням якої вчені працювали кілька століть. Д-р В’язовська народилася в Києві, де здобула ступінь бакалавра математики. Над дипломом магістра математик працювала в Німеччині.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply