Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Українець виграв суд в американської компанії

Автор:

|

Листопад 09, 2017

|

Рубрика:

Українець виграв суд в американської компанії

Олександр Савсуненко

Український учений Олександр Савсуненко виграв суд у американської компанії 23andMe. Він разом із своїм партнером Корі Мак-Кареном на початку 2015 року заснували в США компанію Titanovo Inc, яка спеціалізувалася на проведенні так званих тестів довжини теломер (ділянок хромосом ДНК, що відповідають за їхній захист). Перші інвестиції в розмірі 10 тис. USD партнери залучили через краудфандінгову платформу Ingiegogo. Влітку 2015-го представництво компанії відкрили і в Україні. Але 2017 року українське представництво було закрито через позов за патент.
23andMe — приватна біотехнологічна компанія, розташована в Маунтін-В’ю (штат Каліфорнія), надає приватним замовникам інформацію про їхні схильності до захворювань на підставі аналізу наданого біоматеріалу на однонуклеотидний поліморфізм по кільком тисячам SNP.
«Вони програли і тепер винні грошей всім, хто у них робив тести у 2007-2013 рр.», — написав п. Савсуненко у Facebook, котрий виграв суд як фізична особа. Він також зазначив, що у його стартапу Titanovo грошей на суди не було, тому проект своє існування припинив.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply