Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

Телефони заряджатимуть п’ять хвилин?

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

Телефони заряджатимуть п’ять хвилин?

Смартфони з батареями, які повністю заряджаються за п’ять хвилин, можуть бути доступні споживачам уже наступного року. Ця технологія була вперше показана 2015-го, коли ізраїльський стартап StoreDot продемонстрував свою FlashBattery на шоу в Лас-Веґасі (штат Невада). Дорон Маєрсдорф, виконавчий директор компанії, тоді заявив, що очікує початку виробництва 2018 року.
Однак Бен Вуд, оглядач із питань технологій компанії CCS Insight, сумнівається в реалістичності цих намірів. Дорон Маєрсдорф відмовився назвати виробників, які зобов’язалися використовувати цю технологію. Деякі версії батареї були товщі, ніж у більшості смартфонів того часу, але тепер, як стверджує п. Маєрсдорф, його продукт готовий до виходу на ринок. «Ми зарядимо будь-який смартфон за п’ять хвилин», — запевнив він і додав, що ця технологія зараз на етапі дослідного виробництва у двох виробників батарей в Азії.
Бен Вуд однак визнав, що коли технологія запрацює, це стане поворотним моментом у промисловості. «Іти на ризики в технології смартфонних батарей може призвести до небажаних наслідків, — сказав він. — Мій досвід змушує мене зберігати скепсис. Зачекаймо, доки це станеться, перед тим, як святкувати».
Експерт вказав, що, наприклад, будь-який дизайн, який генерує велику кількість тепла, може вплинути на продуктивність батареї. Проте він додав, що будь-хто, кому вдасться вирішити «проблему батареї», справить неймовірний вплив на побутову електроніку.

До слова

Резервні батареї надзвичайно важливі для більшості користувачів мобільних пристроїв. Тому з’явилися спеціальні одноразові додаткові батареї Poetabs, призначені для смартфонів. Вони не вимагають попередньої зарядки, оскільки оснащені акумуляторами, які забезпечують до чотирьох годин додаткової роботи смартфона на iOS або Android. Батареї мають термін придатності п’ять років, що робить їх ідеальними для того, щоб узяти зі собою в дорогу. Їх можна просто закинути в авто та скористатися тоді, коли це необхідно. Батареї розроблені з біорозкладною оболонкою. Це означає, що їхні компоненти легко розкладаються. Придбати упаковку з трьох батарей можна за 14,99 USD.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply