Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Таблетки від лінощів

Автор:

|

Липень 05, 2012

|

Рубрика:

Таблетки від лінощів

Дослідники із Центру інтеґративної фізіології людини в Цюріху (Швейцарія) винайшли революційний метод у лікуванні ожиріння: вони вигадали піґулки, які підвищать мотивацію пацієнтів. Таблетки змусять людину в кілька разів активніше намагатися досягти поставленої мети, наполегливіше працювати на тренажерах для спалювання жиру, а також підвищать силу волі, тож пацієнти зможуть відмовитися від зайвого шкідливого, але ласого шматочка їжі.

Відомий у спортивній сфері допінґ еритропоетин відтепер працюватиме на користь людям — учені пропонують випускати на його основі піґулки, які підвищать активність, а також силу волі та мотивацію людей. Однак науковці пропонують використовувати еритропоетин не в чистому вигляді, а його особливу форму, яка не підвищує кількості червоних тілець у крові. Нові таблетки мають активувати утворення зі стовбурових клітин кісткового мозку еритроцитів, що підвищує концентрацію кисню в крові, а отже, підвищує й витривалість людини. Для доказу дієвості таких таблеток науковці провели експеримент, порівнявши три групи мишей: одна була кон­трольною, іншій уводили еритропоетин, а третя була ґенетично модифікованою, тому організм гризунів сам виробляв цю речовину.

Порівняно з першою контрольною групою мишей, дві інші показали найкращі спортивні навички та витривалість під час бігу, причому рівень кров’яних тілець у них не підвищувався. «Піґулки для посилення мотивації не будуть самостійно позбавляти жиру, зате вони зроблять відвідування спортзалу привабливим для тих, хто страждає від зайвої ваги, а бажання добитися гарного результату — незмінним», — уважають дослідники із Центру інтеґративної фізіології людини.

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply