Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Система, що формує 3D-версію всього, що бачить

Автор:

|

Грудень 04, 2013

|

Рубрика:

Система, що формує 3D-версію всього, що бачить

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту створили в лабораторії інноваційний динамічний інтерфейс для пристроїв майбутнього. Система, що складається з 900 приводів, під’єднаних до прямокутних стовпчиків і пристроїв Kinect, створює інтерфейс, який руками користувача переносить віртуальні об’єкти та рухи в реальність. Як розповідає Сін Фоллмер, автор проекту, у системі використовується два пристрої Kinect. Один встановлено біля віддаленого користувача, що стоїть перед двома дисплеями, на яких видно поверхню столу inFORM і інших учасників.

Датчик на стелі захоплює глибинне зображення та двомірну картинку рук користувача або будь-яких інших об’єктів у полі зору Kinect. Потім отримані дані передаються по мережі на поверхню inFORM, що формує об’ємний фізичний об’єкт із прямокутних стовпчиків. Пристрій над поверхнею inFORM проектує кольорове зображення рук користувача на візуалізовану форму. Біля проектора розташований інший прилад Kinect, що дає іншим користувачам змогу взаємодіяти з inFORM за допомогою жестів.
Дехто не може повірити побаченому, але розробники запевняють, що ролик, на якому показано роботу системи, відображає дійсність і не одурює глядача. Вартість і масштаб системи не дозволяють використовувати її за межами лабораторії, ідеться в дослідницькій статті з детальним описом інновації. Тим не менше, дослідники покладають на inFORM великі сподівання та будують грандіозні плани.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply