Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

Смартфон, що змінює форму

Автор:

|

Травень 09, 2013

|

Рубрика:

Смартфон, що змінює форму

Смартфон, який уміє змінювати форму, був розроблений працівниками лабораторії Королівського університету в Кінгстоні (провінція Онтаріо). Модель нового гаджета під назвою MorePhone змінює свою форму, згідно з налаштуваннями, які визначають час тієї чи іншої події, що не дозволить людині забути про неї чи просто не помітити.

В основу гаджета покладено гнучкий монохромний електрофоретичний екран. Завдяки використанню унікального сплаву з властивістю запам’ятовування форми й стала можливою розробка такого пристрою. Його творці розповідають, що за допомогою такої технології дізнатися про дзвінок або sms-повідомлення тепер можна без вібро- або аудіосигналу — достатньо подивитися на комунікатор і за формою, якої він набуває, зрозуміти, про що він повідомляє користувачеві.
Зазначимо, що до потенціалу MorePhone входить вигинання та зміна форми кутів як кожного окремо, так і всіх разом, що вказується власником у налаштуваннях. Попри те, що MorePhone — лише прототип, і його масовий випуск не планується, автори проекту вважають, що протягом найближчого десятиліття такі девайси обов’язково вийдуть на ринок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply