Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 25, 2019

Смартфон із розпізнаванням райдужки

Автор:

|

Січень 15, 2015

|

Рубрика:

Смартфон із розпізнаванням райдужки

ViewSonic V55

Мало відома на ринку смартфонів компанія ViewSonic представила перший у світі телефон із розпізнаванням райдужки очей V55. Так, ViewSonic V55 оснащено сканером Iris Recognition Technology, що дає змогу ідентифікувати користувача пристрою за райдужною оболонкою ока. Розташований він у верхній правій частині телефону та прикритий невеликою шторкою для захисту від механічних пошкоджень.

Для активації сканера необхідно відсунути шторку, що запускає датчик, і подивитися на нього, після чого смартфон упізнає свого власника та розблокує апарат або окремі захищені дані. Пристрій підтримуватиме знімні об’єктиви для 13-мегапіксельної основної камери. Зараз заявлені лінзи макро, «риб’яче око», ширококутний об’єктив, а також низка інших.
Крім того в смартфоні встановлено «залізо», властиве для апаратів середнього класу: 5,5-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 1920 х 1080 пікселів, 64-бітний чотириядерний процесор Qualcomm Snapdragon 410 із тактовою частотою 1,4 ГГц і графічним прискорювачем Adreno 306, 2 ГБ оперативної і 16 або 32 ГБ постійної пам’яті, залежно від модифікації. Смартфон планувався до запуску наприкінці 2014-го, але тепер ідеться про його запуск на початку цього року. Про ціну наразі нічого не відомо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...