Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 23, 2019

«Розумний» автомат

Автор:

|

Лютий 26, 2015

|

Рубрика:

«Розумний» автомат

Новий Colt

Агенція з оборонних досліджень і розробок Канади спільно з канадським підрозділом компанії Colt представила проект єдиного модульного автомата для збройних сил країни. Прототип зброї розробляється з 2009 року в межах проекту Soldier Integrated Precision Effects Systems. Ідеться про сам автомат, що задовольняє стандарти НАТО, а також додатковий модуль — надствольний гранатомет калібру 40 мм або дробовик 12-го калібру.

Загальна вага спорядженого автомата з гранатометом буде меншою, ніж у стандартної канадської армійської гвинтівки C7, оснащеної підствольним гранатометом M203 (C7 із повним магазином і гранатометом важить 4,26 кг). Малої ваги вдалося досягти, зокрема, завдяки використанню полімерів.
Одна з найважливіших особливостей нового канадського автомата — можливість використання так званої розумної електроніки. Мова — про електронно-оптичні приціли і датчики положення цілі, що зможуть передавати інформацію про супротивника (наприклад, іншим бійцям і командуванню). За характеристиками впроваджувану технологію можна порівняти з продукцією компанії TrackingPoint, що випускає «розумні» приціли для мисливських рушниць.
За словами підполковника канадських сухопутних військ Сержа Лапуанта, автомат буде універсальним і придатним для використання в міських умовах, горах, джунглях, пустелі або Арктиці. Гвинтівка вже пройшла низку випробувань, під часяких велика увага приділялася ергономіці зброї. Терміну завершення розробки перспективного автомата та взяття його на озброєння не уточнюють.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...