Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 3, 2020

Робото-танк для бійців у зоні АТО

Автор:

|

Жовтень 09, 2014

|

Рубрика:

Робото-танк для бійців у зоні АТО

«Сюрприз»

Львівські підприємці репрезентували самохідну радіокеровану установку «Сюрприз», яку можна використовувати у зоні Антитерористичної операції (АТО). Крім цього, робото-танк можна застосовувати у складних для перебування людини умовах. Він схожий на невеликий бронетранспортер завдовжки 1 м і має підйомну силу 300 кг.

Всюдихід обладнано відеокамерою, щоби здійснювати розвідку. За задумом конструктора, головне завдання робото-танка — вивезення поранених із поля бою та доставка боєприпасів. На розробку всюдиходу – від ідеї до презентації – знадобився місяць. Вартість однієї такої установки – приблизно 40 тис. грн. Американський аналог такого розвідника коштує 60 тис. USD.
«Наша мета полягала у тому, щоби зробити розвідувальну конструкцію, яка буде простою в реалізації та ремонті й буде виготовлена з українських матеріалів», — розповів Богдан Шевців, директор компанія «ВЕЕМ Металавтопром». Підприємства виконали установку за власні кошти та гроші наукових інституцій, які створили проект робото-танка. Всюдиходом уже зацікавились у Національній гвардії (НГУ) і домовилися про постачання десяти одиниць продукції.
Винахідники зазначили, що їхній виріб може пройти 5 км. Випробовували його наразі лише на підприємстві, але хочуть протестувати і в надзвичайних умовах і ситуаціях. Задумуються й про сертифікацію пристрою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply