Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Пристрій, який швидко охолодить будь-який напій

Автор:

|

Липень 19, 2018

|

Рубрика:

Пристрій, який швидко охолодить будь-який напій

Українські розробники створили розумний ґаджет Chill&Cheers, який за кілька хвилин зможе охолодити будь-яку рідину з точністю до одного градуса. Спершу розробники планували зробити охолоджувач для вина. Але пізніше команда Chill&Cheers розширила сферу дії на будь-який напій: вода, вино, пиво, горілка, кола, віскі чи джин. Пристрій працює дуже просто — треба залити напій у контейнер і встановити необхідну температуру.
Девайс може синхронізуватися зі смартфоном за допомогою мобільного додатку. Додаток може підказати користувачу оптимальну температуру, рекомендовану для подачі того чи іншого напою. Його можна використовувати на ґаджетах із операційними системами Android та iOS.
«При розробці Chill&Cheers ми насамперед орієнтувалися на простоту та зручність використання. В результаті вам більше не потрібен мокрий і слизький лід чи холодна вода при охолодженні напою, також не буде мокрих пляшок і крапель води на вашому одязі або меблях. Користуватися Chill&Cheers не складніше, ніж звичайним електричним чайником», — зазначив співзасновник Павло Гайдук. Наразі Chill&Cheers відкрив кампанію зі збору коштів на міжнародній краудфандінговій платформі Indiegogo.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply