Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 18, 2020

Підвищити продуктивність будь-якого двигуна

Автор:

|

Травень 01, 2014

|

Рубрика:

Підвищити продуктивність будь-якого двигуна

Логотип V-Tech

Компанія V-Tech із міста Кракова (Польща) розробила прилад, який дає змогу збільшити продуктивність двигуна й зменшити витрату пального у будь-якому автомобілі. «Це — програмований елемент, який підходить для більшості двигунів серійного виробництва. Крім того, його можна запрограмувати на будь-яку конкретну марку двигуна й автомобіля. Відмінність – лише в роз’ємах, через які він приєднується».

За словами інженерів, одна з основних переваг цього приладу — те, що для його встановлення не потрібно жодного механічного втручання, тобто гарантія на автомобіль не порушується. Підключення зазвичай проводиться через датчик тиску палива.
Як пояснюють конструктори, це дозволяє контролювати тиск і час уприскування палива, а також робочий діапазон турбіни двигуна. Варіюючи ці параметри, можна абсолютно безпечно збільшити продуктивність мотора приблизно на 20 %. Контролюється прилад за допомогою звичайного смартфона — як Apple, так і Android — через Wi-Fi або Bluetooth. Для кожного типу двигуна можна безкоштовно скачати відповідний додаток, який дозволяє налаштувати вісім різних конфігурацій параметрів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply