Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Перший на світі прозорий смартфон

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Перший на світі прозорий смартфон

Тайванська компанія Polytron репрезентувала перший повністю прозорий смартфон, однак не уточнила його виробничих перспектив. Прозорий девайс, в основному, складається зі скла із широким використанням прозорих і гнучких електронних компонентів і обладнаний сенсорним інтерфейсом. У корпусі гаджета можна побачити кілька непрозорих елементів: монтажну плату, слоти для сім-карти, карти пам’яті та фотокамера.

Polytron не опублікувала жодних даних про технічні характеристики цього прозорого смартфона, встановленої в ньому операційної системи, властивості мікросхем, параметри використаної фотокамери й навіть назви гаджета. Прозорий девайс від Polytron буде представлений на виставці Mobile World Congress (MWC) 2013 року у Барселоні.
На презентації пристрою компанія навіть не сказала, чи варто очікувати випуску в серію саме такого прототипу. Тим не менше, Серена Чен, заступник директора Polytron, дала зрозуміти, що прозорі гаджети, створені за участю її компанії, найімовірніше, будуть доступні на ринку вже цього року.
Варто зазначити, що головний бізнес тайванської Polytron Technologies — не створення девайсів, а виробництво дизайнерського скла та прозорих елементів для електронних пристроїв, як-от архітектурне скло, скло зі змінною прозорістю, скло для відтворення голограм. Таким чином, презентація першого повністю прозорого телефон Polytron може виявитися маркетинговим ходом компанії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply