Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Найшвидша у світі зарядка для телефонів і ґаджетів

Автор:

|

Березень 23, 2017

|

Рубрика:

Найшвидша у світі зарядка для телефонів і ґаджетів

Компанія Meizu презентувала на міжнародній виставці MWC 2017 технологію найшвидшої у світі зарядки Super mCharge. У ній використовується метод спрямованої високовольтної зарядки. Як стверджує виробник, це — справжній прорив серед сучасних технологій прямої зарядки, який забезпечує досягнення повного заряду значно швидше за інших.
Передовий з’єднувач 11 В/5 А характеризується максимальною потужністю на рівні 55 Вт. Він забезпечує повноцінний заряд акумулятора приблизно за 20 хвилин. Точне число залежить від обсягу батареї. Також завдяки нагнітальному принципу Charge Pump Principle ефективність заряду підвищується до 98 %.
Ще однією перевагою нової технології є температура батареї. Стверджується, що за використання Super mCharge вона не буде перевищувати 39 градусів за Цельсієм. Виробник також стверджує, що Super mCharge — найбезпечніша технологія. Батарея ATL ємністю 3000 мАг зберігає до 80 % ємності після 8 тис. циклів зарядки з нею. Застосувати цю технологію виробник має намір у майбутньому флагманському смартфоні Meizu PRO 7.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...