Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 5, 2020

Microsoft випустила Windows Phone 8

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

Microsoft випустила Windows Phone 8

Компанія Microsoft репрезентувала мобільну операційну систему (ОС) Windows Phone 8. WP8, як і Windows 8, що базується на ядрі NT, тоді як її попередниця Windows Phone 7 використовувала ядро ??Windows CE. Додатки, створені для WP8, не можна буде запустити на пристроях на базі Windows Phone 7.

Microsoft внесла зміни в інтерфейс ОС. На екрані блокування тепер може відображатися інформація з додатків, наприклад, повідомлення, фотографії тощо. Як і у Windows Phone 7, в ОС-8 задіяні «живі плитки» (вони замінюють собою іконки), але користувач може змінювати їхній розмір.
До складу ОС входять додатки Twitter і Skype. Останній постійно працює у фоновому режимі, дозволяючи користувачеві приймати дзвінки та повідомлення в той час, коли він працює з іншими програмами. Microsoft стверджує, що це відбувається без будь-якої шкоди для батареї. Жителі країн, де діє музичний сервіс Pandora, після купівлі смартфона на WP8 отримають право безкоштовно користуватися ним протягом року.
У WP8 присутній інструмент Data Sense для контролю за витратами на мобільний Інтернет. Data Sense дає змогу встановити ліміт на обсяг переданих даних, а також містить засоби «стиснення» трафіку.
Microsoft додала у WP8 «Дитячий куточок». Функція призначена для батьків, які дозволяють брати свій смартфон дітям. За її допомогою батьки зможуть встановити, які додатки, музичні треки, відеозаписи й інші дані будуть доступні для дитини, а які — ні.
Адресна книга у WP8 дозволяє створювати групи абонентів, які Microsoft називає «кімнатами». Користувачі, що перебувають у одній групі, можуть обмінюватися фотознімками, даними про місце свого перебування, списками справ і іншою інформацією. Для людей поза групою ці дані будуть недоступні.
Смартфони на Windows Phone 8 уже представили Samsung, Nokia та HTC. Апарати надійдуть у продаж у другій половині листопада. В усіх цих пристроях використано процесори Qualcomm Snapdragon. На відміну від пристроїв на «сімці», смартфони на «вісімці» можуть мати слот для карток пам’яті й підтримують технологію NFC.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply