Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 28, 2020

Lexus створила літаючий скейт

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

Lexus створила літаючий скейт

Lexus Hoverboard

Компанія Lexus у рамках проекту Amazing in Motion офіційно представила прототип літаючого скейтборда (ховерборда). На відео можна побачити, як спортсмен-скейтбордист Росс Мак-Гуран показує трюки і техніку їзди на літаючій дошці.
Варто зазначити, що проект Lexus Hoverboard почався ще 1,5 року тому. Тоді вчені з дрезденського Інституту досліджень у галузі твердих тіл і матеріалознавства, що спеціалізуються на магнітній левітації, почали втілювати у реальність створення засобу пересування, який би літав над поверхнею землі без зіткнення з нею.
Суть ховерборда полягає в наступному: сила земного тяжіння долається за допомогою охолоджених рідким азотом до мінус 197 градусів за Цельсієм напівпровідників у дошці та спеціального магнітного покриття в скейт-парку. Сама дошка виготовлена з бамбуку. Під покриттям скейт-парку встановили сотні невеликих магнітів, що створило відштовхуючий ефект. Творці ховерборда зазначають, що їхній продукт поки що залишиться на стадії робочої моделі і не надійде в продаж. Вартість такої літаючої дошки тримають у таємниці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply