Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Летючий велосипед — уже в продажу

Автор:

|

Червень 12, 2014

|

Рубрика:

Летючий велосипед — уже в продажу

Paravelo Xplore Air

Конструкція під назвою Paravelo Xplore Air — творіння двох британських винахідників. Джон Фоден і Яник Рід вигадали новий засіб пересування кілька років тому й за цей час устигли налагодити його виробництво. Продажі літаючого велосипеда вже почалися на сайті інтернет-крамниці ексклюзивних подарунків Hammacher Schlemmer. Винахідники пообіцяли, що ціна їхнього «літака» не перевищить 15-20 тис. USD.

Летючий винахід — це поєднання мотопароплана та триколісного велосипеда із четвертим колесом посередині. Він оснащений двигуном, що працює на біопаливі, і, таким чином, новинка позиціонується як екологічно чистий вид транспорту.
За основу літаючої конструкції взято звичайний складаний двоколісний велосипед із рамою з надміцного алюмінієвого сплаву, а позаду нього розміщено раму з іще двома додатковими колесами. На неї й кріпиться двигун із вуглепластиковим пропелером, що дає змогу пілоту, котрий піднявся в небо, розвивати максимальну швидкість 40 км/год. Дальність польоту Paravelo Xplore Air становить 120 км.
Як наголошується на сайті продавця, ліцензій для здійснення польотів на летючому велосипеді купувати не доведеться, оскільки такий велосипед переміщається на малих висотах — до 1200 м. Однак керувати Paravelo – не так легко, як може здатися, тому покупці змушені будуть пройти короткий курс навчання, перш ніж почати свою подорож у небо. На дорозі ж це — звичайний велосипед, хоча й досить громіздкий — 1,2 м завширшки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply