Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Летюча комп’ютерна миша

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Летюча комп’ютерна миша

Російський промисловий дизайнер Вадим Кібардін, який живе в Празі (Чехія), створив бездротову мишу, що літає, під назвою Bat. Пристрій є комп’ютерним маніпулятором, який у робочому стані не торкається поверхні столу, зависаючи на певній відстані від неї. Мишу створено насамперед для боротьби з тунельним синдромом — частим захворюванням, яке виникає в активних користувачів і провокується стисненням нерва між кістками та сухожиллями м’язів зап’ястя.

Bat складається з двох частин: платформи й безпосередньо самого маніпулятора. На підставці розміщено магнітну котушку, друга магнітна котушка розташована в маніпуляторі, чим зумовлена його кільцеподібна форма. Магнітне поле забезпечує положення маніпулятора в повітрі. У вільному стані відстань від маніпулятора до платформи сскладає 4 см, під навантаженням, тобто коли користувач кладе на нього руку, відстань зменшується приблизно до 1 см. Габарити платформи становлять 240 х 240 х 20 мм, маніпулятора — 135 х 145 х 40 мм. Вага всього комплекту — 2 кг. Пристрій, виготовлений із пластика, живиться від електричної мережі.
За словами представників дизайнерської студії, робочий прототип пристрою було створено в співпраці з партнерами в Нідерландах і Китаї. На доопрацювання миші та дослідження ринку перед початком її комерційного виробництва знадобиться ще близько року. Конкретні плани з випуску новинки на споживчий ринок і точні терміни не вказуються.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...