Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Комп’ютерну мишу замінить дириґентський 3D-наперсток

Автор:

|

Березень 07, 2013

|

Рубрика:

Комп’ютерну мишу замінить дириґентський 3D-наперсток

Від часу своєї появи комп’ютерна миша мало що змінилася: на зміну кулькам прийшов лазер, але основа залишилася такою ж. Здається, що тепер у цій галузі назріває прорив: стартувала кампанія з фінансування Mycestro – унікального пристрою, що уможливлює керування комп’ютером за допомогою жестів.

Mycestro — це невелике кільце, яке кріпиться на вказівний палець. Активується пристрій рухами великого пальця, крім того він зчитує своє розташування в просторі. Прототип незвичайної мишки (якщо новий пристрій взагалі можна називати цим словом) працює без проблем, даючи користувачеві змогу швидко й легко управляти комп’ютером. Особливо добре новинка взаємодіє з 3D-моделями.
Нік Мастандре, автор проекту, виношував ідею Mycestro протягом кількох років, проте до втілення цей задум довів аж тепер. За попереднім замовленням мишу можна придбати за 79 USD (білого кольору) або за 99 USD — будь-якого іншого забарвлення. Орієнтовна дата випуску пристрою на ринок — жовтень цього року.
Курсор на екрані управляється рухами руки. Можна закріпити швидке відкриття програм за певними жестами (наприклад, якщо намалювати в повітрі букву E, відкриється Internet Explorer). Пристрій заряджається від USB й працює на базі технології Bluetooth 4.0, радіус сигналу становить близько 9 м. Mycestro сумісний із PC, Mac, iPhone і iPad. Версія з підтримкою Android також запланована, але вже ближче до кінця року.
Основна перешкода для поширення новинки — необхідність перевчатися під використання Mycestro, що може бути не такою й простою справою. До того ж, при використанні її з планшетом або смартфоном користувачеві доведеться часто махати руками в людних місцях, що може викликати здивовані погляди оточуючих. Не дарма пристрій називається Mycestro — це алюзія на те, що користувач такої мишки нагадує дириґента.
Тим не менш, проект має всі шанси зібрати необхідну кількість інвестицій. До закінчення компанії залишилося приблизно місяць, а користувачі вже пожертвували 60 тис. USD (мета кампанії — зібрати 100 тис. USD). Схоже, що тренд на альтернативні способи взаємодії з ґаджетами активно розвивається. Першою революцією стала поява сенсорних дисплеїв, потім на ринку утвердився контролер Kinect, а зараз з’явилася ось така незвичайна миша. Цілком можливо, що за подібними проектами — майбутнє всієї електроніки, а традиційні миші та клавіатури вже доживають своє.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...