Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

iPad для… помідорів

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

iPad для… помідорів

Японська електронна корпорація Sharp репрезентувала унікальний планшетний комп’ютер, який можна застосовувати як дошку для нарізки продуктів на кухні. Ідею такого незвичайного поєднання японським фахівцям запропонувала Фалмут Шівон Ендрюз, студентка одного з британських університетів, під час конкурсу на найкращий дизайн побутового приладу, який організувало європейське відділення Sharp.

Британка отримала головний приз – стажування в японській корпорації, результатом якого й став комп’ютер під назвою Chop-Syc. Зовні прилад він нагадує звичайну дерев’яну дошку, на поверхні якої встановлено сенсорний дисплей.
Власник «розумної» дошки за її допомогою може вимірювати вагу продуктів, знаходити в Інтернеті нові рецепти й навіть замовляти через Інтернет потрібні інгредієнти, не відходячи від плити. Новинка стане в пригоді шанувальникам здорового способу життя, які особливо схильні звертатися в Мережу в пошуках нових способів урізноманітнити своє харчування.
Однак, усупереч очевидній свіжості розробки, у Sharp поки не вважають, що Chop-Syc уже можна випускати на ринок. Так, японські фахівці вказують, що сенсорному екрану може не вистачити міцності, якщо користувач буде різати на ньому щось дуже тверде, наприклад, заморожене м’ясо. Крім того, розробники міркують над тим, як гарантувати ґаджетові абсолютну герметичність. У компанії сподіваються на те, що всі ці питання в підсумку буде вирішено й планшет у вигляді дошки для нарізки все ж таки вийде на ринок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply