Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Індія представила найдешевший планшет

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Індія представила найдешевший планшет

Індія представила новий «найдешевший у світі» планшетний комп’ютер Aakash 2, ціна якого для студентів складе близько 20 USD. Планшет Aakash 2 працює на операційній системі Android 4.0.3, обладнаний 7-дюймовим кольоровим екраном, процесором Cortex A8 потужністю 1GHz, має оперативну пам’ять 512 МВ і внутрішню пам’ять 4GB, підтримує карту пам’яті microSD до 32GB. Медіа також указують на той факт, що гаджет може бути оснащений Wi-Fi і microUSB портами.

Суніта Сінгх Тулі, голова компанії-виробника планшета Datawind, повідомив, що уряд буде закуповувати ці пристрої за ціною близько 42 USD, але студентам його продаватимуть удвічі дешевше — за 21 USD. Прикметно, що в церемонії представлення нового планшета брав участь президент країни Пранаб Мукерджі.
Індія, яка вважається однією з провідних держав у галузі створення IT-продукції, приділяє велику увагу розвитку інформатизації серед студентів і старших школярів. Наприкінці минулого року країна представила перший «найдешевший у світі» планшет Aakash за ціною близько 60 USD. Індійський уряд тоді замовив 100 тис. таких пристроїв для шкіл і коледжів, однак планшет був визнаний недосконалим і дорогим для індійської молоді.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply