Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Хто повторює міміку людини? Робот на ім’я «Чарльз»

Автор:

|

Травень 03, 2018

|

Рубрика:

Хто повторює міміку людини? Робот на ім’я «Чарльз»

Пітер Робінсон і «Чарльз»

Пітер Робінсон, професор Кембриджського університету, створив робота на ім’я «Чарльз», який розпізнає і повторює міміку людини. «Чарльз» став частиною програми відділу комп’ютерних наук і технологій Кембриджського університету. Його працівники вивчають різні способи взаємодії людей і роботів. Вони припустили, що наявність емоцій у відповідях машини зробить «спілкування» звичнішим.
Проф. Робінсон пояснив: «Нам було цікаво, чи ми зможемо подарувати комп’ютерам здатність розуміти соціальні сигнали, вираз обличчя, тон голосу, пози та жести. Подумали, що було б цікаво дізнатися, чи повторить це робот. Будуть люди частіше з ним взаємодіяти, якщо у відповідях стане більше емоцій? Так у нас і з’явився Чарльз».
У «Чарльза» є 24 двигуни, що керують лицьовими м’язами. Робот рухає бровами, ротом, щелепою й іншими частинами конструкції. Сигнал до них надходить із комп’ютера, на якому встановлено програмне забезпечення, що аналізує дані з відеокамери. Вона фотографує людське обличчя та відправляє картинку на комп’ютер. Весь процес займає не більше трьох секунд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply