Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 7, 2020

Диво-обруч для голови керуватиме смартфоном

Автор:

|

Грудень 20, 2012

|

Рубрика:

Диво-обруч для голови керуватиме смартфоном

Канадська компанія InteraXon розробила дивовижний обруч для голови, завдяки якому люди зможуть керувати смартфоном силою думки. Стартап зібрав понад 287 тис. CAD за допомогою платформи соціальних інвестицій IndieGogo (на 137 тис. CAD більше, ніж очікували розробники). Обруч майбутнього отримав назву Muse. Виглядає ґаджет стильно, проте його основне призначення — не служити прикрасою, а зчитувати інформацію про мозкові імпульси.

Пристрій вийде на ринок уже 2013 року. Muse фіксує активність нейронів мозку й передає цю інформацію по Bluetooth на смартфон або планшет. Користувач може побачити, як працює зараз його мозок, які він відчуває емоції, яким є рівень концентрації. Крім того, як додаток для смартфона вбудовано тренінг із розвитку пам’яті й розумових здібностей. Стартап має намір навчитися перетворювати мозкові хвилі на команди, що дають змогу керувати ґаджетами. Тобто користувачі зможуть контролювати свої смартфони та планшети силою думки. Ця технологія матиме ще безліч інших застосувань. Розробники дозволили стороннім студіям створювати додатки для своєї платформи.
Таким чином, коли Muse з’явиться на ринку, буде створено чимало програм, що використовують «читання думок». Компанія планує найближчим часом передати пакет інструментів (SDK) і прототипи Muse розробникам додатків. У вільний продаж обруч вийде вже в червні 2013 року за ціною 199 CAD. Пристрій володіє двома сенсорами, що зчитують інформацію із чола та датчиками для ділянок за вухами. Muse сумісна зі смартфонами й планшетами на iOS і Android.
«У вашому мозку постійно виникають електричні сигнали, у кожен момент життя, спите ви чи ні. Для різних станів мозку характерні певні криві мозкової активності. Використовуючи датчики, Muse фіксує слабкі електричні сигнали й подає їх у наочному вигляді», — пояснюють у InteraXon принцип роботи пристрою. Якщо управління силою думки буде втілено в життя, ця технологія подарує користувачам неймовірні можливості. Проте в ній криється й небезпека. Програми для Muse будуть писати сторонні розробники, що не виключає можливості крадіжки особистих даних. Коли зламують скриньку електронної пошти або сторінку в соціальній мережі — це неприємно, але терпимо. А ось якщо гакери зможуть «читати думки» — це вже набагато небезпечніше.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply