Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Будинок для інтернет-фанатів

Автор:

|

Квітень 04, 2013

|

Рубрика:

Будинок для інтернет-фанатів

Іспанські вчені розробили спеціальну технологію, яка перетворює стіни житлового будинку на інтерактивні. Система, що отримала назву Openarch, використовує проектори та сенсори, котрі трансформують поверхню на інтерактивні дисплеї. Відтепер віддані фанати соціальних мереж і інтернет-серфінгу матимуть спокій, оскільки ніщо не зможе позбавити їх задоволення провести час за комп’ютером.

Так, можна запросити свого друга та поспілкуватися з ним «на повний зріст». Крім того, за допомогою жестів і мови можна управляти всіма інтернет-сервісами, не покидаючи ліжка. Подібна система, по суті, уже доступна для кожного, у кого вистачить на це коштів, хоча наразі програмне забезпечення завершене лише на 40 %.
Зазначається, що в такому будинку все може контролюватися й активуватися лише за допомогою порухів рук: світло, робота будь-яких побутових електроприладів, музика. Спілкуватися через Skype теж можна у будь-якій точці помешкання.
Раніше для реалізації всіх цих процесів знадобилося би безліч пультів і клавіатур. Тепер нові розробки дають змогу робити це за допомогою мови та рухів рук. Реалізація ідеї розпочалася три роки тому, і перша модель була побудована у квартирі на півночі Іспанії з використанням наявних технологій.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply