Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 24, 2018

Більше, ніж просто чохол

Автор:

|

Травень 07, 2015

|

Рубрика:

Більше, ніж просто чохол

Кожному щасливому власникові планшета хочеться, щоби його девайс пропрацював якщо не вічно, то якнайдовше. Але через деякий час увага і дбайливість власника істотно знижуються, і планшету загрожують механічні пошкодження. Для запобігання цього було винайдено чохли. Зараз крім звичайної захисної функції чохли для ASUS, iPad і багатьох інших брендів мають ще й чимало додаткових можливостей. Що ж нового з’явилося в чохлах?

Ремінці для кріплення на руку

Ремінець для кріплення на руку

Для власників великих девайсів, ширина яких перевищує ширину долоні, були вигадані спеціальні ремінці та гумки на задньому боці чохла, щоби користувач міг тримати його тільки однією рукою та зручно працювати, не намагаючись дотягтися пальцями до екрану.

Аквабокс

Аквабокс

Для людей, котрі люблять проводити підводні фотосесії або часто мають справу з водою, було вигадано водонепроникні чохли, які дозволяють користуватися планшетом в умовах високої вологості чи навіть під водою без ризику поломки. Також такі аксесуари підійдуть і для любителів поніжитися у ванній.

Підставка для планшета

Підставка для планшета
У багатьох чохлів зараз є висувна паличка-підставка, яка може притримувати планшет у вертикальному положенні. Це спрощує перегляд відеофайлів і роботу на ньому. Також у продажу є чохли-трансформери, які на тильному боці мають кілька «складок» за принципом «орігамі», завдяки чому можуть міняти свою форму залежно від потреб користувача. На відміну від інших видів, вони можуть утримувати планшет у вертикальному положенні як по ширині його екрану, так і по довжині.

Чохли з клавіатурою

Чохол з клавіатурою
Для тих, хто змушений багато друкувати і звик до звичайної клавіатури, чудово підійдуть аксесуари з вбудованою клавіатурою. Вартість таких чохлів зазвичай не надто відрізняється від звичайних. За їх допомогою можна друкувати текст на планшеті з такою ж швидкістю, як і на звичайному комп’ютері або ноутбуці.

Чохли-портмоне

Чохли-портмоне

Також стають популярними чохли-портмоне. У них можна вкласти не тільки планшет, а й гроші, картки або кредитки. Крім того, при падінні вони зможуть додатково пом’якшити удар, якщо основна частина його припаде на це місце.
Дизайнери також пропонують аксесуари, в яких є кишеньки. Вони створюють додатковий захист, збільшуючи щільність чохла. До того ж у них можна вкласти що завгодно. Численні варіанти застібок для кишеньок просто вражають уяву — тут можуть бути зав’язочки, ґудзики, магніти. Магніти зараз популярніші з тієї причини, що в більшості планшетів вбудований датчик, який розблокує екран, щойно ви відкинете кришку й він перестане відчувати магніт.
Коли купуєте собі новий чохол, то обов’язково подивіться, щоби всі кнопки, динаміки та камери потрапляли в спеціальні отвори. Інакше щоразу, коли потрібно буде зробити фото або розблокувати планшет, вам доведеться його витягати, що точно не піде пристрою на користь.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...