Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Безпілотники для української армії

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Безпілотники для української армії

БПЛ

На Дніпропетровщині налагодили виробництво безпілотних літаків для армії. Про це повідомив Павло Хазан, радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації (ДОДА). Наразі військові вже отримали чотири роботизованих безпілотних літальних апарати, найближчим часом планується передача ще десяти таких приладів.

Це стало можливим завдяки спільному проекту підприємства-виробника та Фонду оборони країни. Щомісяця підприємство зможе виготовляти близько 30-40 таких безпілотних апаратів, а фонд, своєю чергою, передаватиме новітнє озброєння військовикам. Це дасть українській армії змогу не лише розширити знаряддя бою, а також значно убезпечити вояків від атак.
Геннадій Корбан, заступник голови ДОДА, зазначив, що проект спрямований на потреби оборони й мова не йде про отримання прибутків. «Ніхто не ставить собі за мету заробити. Тому, передусім, усе — для потреб оборони. Тепер ми зможемо забезпечувати на постійній основі українську армію безпілотниками, щоби зберегти життя людям, котрі йдуть у бій», — сказав п. Корбан.
Зазначимо, що, за словами Семена Семенченка, легендарного командира батальйону «Донбас», саме безпілотні літальні апарати зіграли вирішальну роль при звільненні міста Слов’янська Донецької області від терористів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply