Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

Андроїд — продавець у супермаркеті

Автор:

|

Квітень 30, 2015

|

Рубрика:

Андроїд — продавець у супермаркеті

Аїко Чихіро

У супермаркеті Mitsukoshi в Токіо (Японія) з’явиться створений компанією Toshiba робот-продавець, який виглядає, як справжня жінка. Роботизованого консультанта назвали Аїко Чихіро. Виробники вирішили зробити акцент не на комунікативних навичках новинки, як у багатьох уже існуючих роботів, а на зовнішності, максимально наближеній до людської.

Жінка-андроїд вміє кліпати очима, кивати головою, ворушити губами при розмові, в її арсеналі — безліч різних виразів обличчя. Робот-продавець буде спілкуватися з покупцями тільки японською мовою, а також за допомогою мови жестів. Аїко не зможе відповідати на запитання та підтримувати розмову з відвідувачем, зате розповість про крамницю, товари й акції.
Раніше подібний андроїд вже демонструвався на різних виставках, але «працювати» в магазині буде вперше. У деяких громадських закладах Японії вже є роботи, які можуть вступати в діалог, наприклад, у токійському Bank of Tokyo Mitsubishi UFJ. Однак жоден робот поки що не був візуально схожий на людину так, як Аїко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply