Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Андроїд-диктор

Автор:

|

Липень 10, 2014

|

Рубрика:

Андроїд-диктор

Отонароїд

На виставці під назвою «Андроїд — ким є людина?», що проходить у Національному музеї передової науки й технології в Токіо, демонструються три людиноподібних роботи, один із яких є диктором новин. Два роботи-андроїди максимально нагадують людину: для їх створення було використано спеціальний силікон і штучні м’язи, які скорочуються на зразок справжніх. Завдяки цьому роботи володіють мімікою. Людиноподібні пристрої отримали імена «Отонароїд» (що можна перекласти як андроїд-дорослий) і «Кодомороїд» (андроїд-дитина).

Отонароїд має вигляд дорослої жінки. Вона здатна відповідати на репліки, підтримувати розмову на загальні теми, а також виконувати роль наукового консультанта. Кодомороїд, подібний на дівчинку, був задуманий як робот – диктор новин, які він може зачитувати різними мовами. Кодомороїд є першим роботом у світі, що виконує таку функцію. Щодня він представляє відвідувачам виставки свіжі новини. Повідомляється, що в майбутньому такий робот зможе потенційно замінити диктора-людину.
Третій робот на ім’я «Теленоїд», за своїми розмірами схожий на маленьку дитину, є позбавлений індивідуальної людської зовнішності. Завдяки цьому при спілкуванні з ним люди можуть уявити його ким завгодно. Роботи створено професором Хіросі Ісігуро з Осакського університету. Він заявляє, що його метою є дослідження людської природи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply