Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 19, 2020

3D-принтер для друку їжі

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

3D-принтер для друку їжі

Космічна агенція NASA виділила грант розміром 125 тис. USD на створення 3D-принтера, здатного «друкувати» їжу. Розробкою пристрою займеться інженер Анджан Контрактор, працівник техаської компанії Systems & Materials Research Corporation, який виграв грант NASA, сконструювавши прототип «харчового 3D-принтера» для друку шоколаду.

Як зазначили в агенції, пристрій забезпечуватиме харчуванням учасників тривалих космічних експедицій. Утім, сам п. Контрактор сподівається, що його розробка допоможе в боротьбі з нестачею їжі на Землі. Принтер буде готувати їжу з інгредієнтів, які у вигляді порошку зберігатимуться в змінних картриджах. Змішавши компоненти в різних пропорціях і додавши воду або олію, можна буде отримати різні страви.
Першим продуктом, який зможе «друкувати» принтер, стане піца. Ця страва була обрана завдяки тому, що її можна готувати пошарово. До слова, принтер, базований на технології тривимірного друку, уже уможливив створення шоколадних виробів будь-якої форми. Технологія тривимірного друку вже широко застосовується для створення виробів із пластику, дерева та металу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply