Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 13, 2019

Геній IT повернувся зі США на Батьківщину та відкрив компанію у Києві

Автор:

|

Червень 07, 2018

|

Рубрика:

Геній IT повернувся зі США на Батьківщину та відкрив компанію у Києві

Максим Бевза, український вундеркінд із маленького містечка Липовець на Вінниччині завдяки власним знанням зайшов так далеко, що за нього змагаються найкращі ІТ-компанії світу. Однак після практики за океаном програміст вирішив повернутися додому.
Він є гордістю для батьків і леґендою для свого міста, шкільні успіхи юнака досі там не перевершив ніхто. Надія тепер на молодшого брата Андрія, котрий складає кубик Рубика зі шаленою швидкістю. Батько впевнений, що розумна дитина починається з розвиваючих ігор. «Це — невеличкі кроки, які дитина робить самостійно», — вважає він.
На майбутнє сина батько вплинув найбільше. Фізик за освітою, програміст за покликанням і досі на вістрі прогресу — одним із перших придбав комп’ютер, обладнав сонячну станцію на городі.
В рідній школі Максим прийшов провести урок інформатики — аби учні скористалися його програмою, що виправляє помилки в англійському тексті. «Найбільша продуктивність — якщо ми любимо те, що робимо. Інакше наша робота буде каторгою», — міркує п. Бевза та додає, що головний урок мрії варто робити ще за партою.
Максимові 200 балів із фізики та 194 із української мови відчинили йому двері в найкращі університети України. Батьки з появою зовнішнього незалежного оцінювання зітхнули з полегшенням. «Ми розуміли, що це для нас єдиний шанс отримати знання в хорошому престижному київському університеті», — зізналася мама. А далі на хлопця чекала стрімка кар’єра в ІТ та власна компанія, яка підтримує найпопулярніший у світі сервіс із перевірки англійського правопису. Її заснували українці, а умови роботи й оплата праці — не гірші від заокеанських.

Мирослав Ганущак, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply