Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

Засіб боротьби з генетичним ожирінням

Автор:

|

Серпень 06, 2015

|

Рубрика:

Засіб боротьби з генетичним ожирінням

Генетичне ожиріння

Фахівці Шанхайського університету заявили про першу в світі вдалу спробу боротьби з генетичним ожирінням. Медики застосували експериментальне лікування для групи дітей із синдромом Прадера-Віллі й отримали перші позитивні результати. В експерименті, що тривав два роки, взяли участь 17 дітей із генетичним ожирінням. За останні три місяці втрата ваги кожного з них в середньому склала 18 %, а одній дитині вдалося схуднути з 140 до 73 кг.
Синдром Прадера-Віллі — рідкісне спадкове захворювання, викликане порушенням в одній із хромосом. Ожиріння — один із найважчих супутників синдрому, що призводить до летального результату. Люди з цим діагнозом не відчувають насичення і можуть їсти без зупинки. Лікування для цієї недуги досі не знайдено.
Китайські лікарі повідомили, що впливали «експериментальним методом на бактеріальну флору в шлунково-кишковому тракті», проте детальніше розповідати про метод лікування поки що не стали. «Це — перша в світі вдала спроба контролю ваги генетично огрядних дітей. Кишкова мікробіота виявилася чудовим об’єктом для впливу на недугу, що вважається невиліковною», — заявив Чжао Ліпін, представник Шанхайського університету.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply