Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Забута в животі голка вийшла назовні

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

Забута в животі голка вийшла назовні

Вагітна британка виявила у своєму животі голку, яка потрапила туди під час хірургічного втручання, проведеного кількома роками раніше. Келлі Доніґан відчула незначне поколювання в лівій частині живота приблизно в середині терміну вагітності. Вона розповіла про це лікарю, але той заспокоїв 26-річну мешканку Мілтон-Кінс (графство Бакінгемшир), порадивши не звертати уваги на ці відчуття.

Однак на сьомому місяці вагітності жінка з подивом побачила, що шкіру живота зсередини проштрикнула хірургічна голка. За словами п. Доніґан, вона одразу згадала про операцію з видалення червоподібного відростка, яку перенесла 2009 року. Жінка вважає, що голка потрапила в черевну порожнину саме під час втручання з приводу апендициту.
Майбутня матуся знову звернулася до лікаря, однак той сказав, що витягти сторонній предмет із черевної порожнини зараз неможливо. Через вагітність Кллі Доніґан є протипоказаними не тільки операції, а й рентгенологічне дослідження, яке допомогло б визначити розміри та локалізацію голки. При обстеження медики встановили, що хірургічна голка не зачепила плоду. Вони сказали вагітній, що проведуть операцію з витягання чужорідного тіла із черевної порожнини вже після пологів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply