Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 22, 2021

Як позбутися сонливості?

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Як позбутися сонливості?

Сонливість — це ворог людини, у якої багато планів і котрій бракує часу на сон. Для когось сонливість і зовсім перетворюється на неприємний симптом, тому що вона «нападає» в невідповідний час, ще й у той момент, коли, як підказує годинник, лягати спати ще зарано. 

Для того, щоби збадьоритися й позбутися сонливості, скористайтеся лимоном. Цей фрукт відомий своїми лікувальними властивостями дуже давно, але лікарі відкривають щораз нові й нові його якості або підтверджують уже відомі факти про цитрину.
Так, нещодавно японські вчені експериментально довели, що сам лише запах лимона підвищує працездатність людини та знижує сонливість, спричинену втомою та перенапруженням. Ця властивість лимона є дуже актуальною для тих людей, які займаються монотонною й одноманітною роботою в офісі та, зокрема, багато часу просиджують за комп’ютером. У них перенапружуються очі. Рівень концентрації втомленої від сидіння за комп’ютером людини може впасти на 90 %. Працювати в такому стані шкідливо для здоров’я загалом і для нервової системи й очей зокрема. Крім того, знижується якість виконуваної роботи.
Японські науковці підрахували, що людина, яка періодично вдихає запах лимона, виконує роботу, припускаючись при цьому вдвічі менше помилок. Тож вдихайте аромат самого фрукта й готуйте страви з ним. На роботі до чаю додавайте скибочку лимона. До слова, схожі властивості мають і інші запахи, наприклад, жасмину. Утім, він у 2,5 разу менш ефективний за цитрину.

Ірина Хома

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply