Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Як харчі можуть впливати на настрій

Автор:

|

Грудень 21, 2017

|

Рубрика:

Як харчі можуть впливати на настрій

Учені з Бінгемтонського університету (штат Нью-Йорк) з’ясували, що їжа по-різному впливає на психічний стан людей різного віку. Під час дослідження люди з різних країн заповнювали онлайн-опитувальник, в якому описували свої звички в їжі, споживані продукти та психологічний стан.
Вивчивши результати, науковці встановили, що на настрій людей віком 18-29 років значною мірою впливає м’ясо. Його регулярне вживання призводить до накопичення в мозку серотоніну та дофаміну, які викликають почуття задоволення та поліпшують настрій. Юнаки та дівчата, котрі їли м’ясо менше трьох разів на тиждень і при цьому не займалися спортом, більше схильні до психічних розладів.
Своєю чергою, люди від 30 років чутливіші до утримання від їжі та продуктів, які містять антиоксиданти (червоне вино, зелений чай, квасоля, артишоки). З одного боку, така їжа нейтралізує дію вільних радикалів, адже з віком їхня кількість зростає, що може призводити до психічних розладів. З іншого ж, ці продукти підвищують імовірність стресу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply