Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Вплив ароматів на стан людини

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

Вплив ароматів на стан людини

Кожній людині знайомий стан, коли в пам’яті зринають приємні моменти та спогади. Вловивши якийсь аромат, ви пригадуєте подію, пов’язана з ним. Згадується запах свіжоскошеної трави, перші квіти й аромат троянд, прогулянка в лісі після дощу та запах мокрої хвої. Ніби за помахом чарівної палички ледь чутний аромат переносить нас у щасливі миті минулого, пережиті події постають у найдрібніших деталях.

Виявляється, точки зору науки жодної таємниці тут немає. В організмі людини є безліч рецепторів. Нюхові рецептори, вловивши конкретний запах, передають сигнал у головний мозок, пов’язуючи, таким чином, його з конкретною подією. З давніх часів відомо вплив ароматів на фізичний і емоційний стан людини. Ще в Стародавньому Єгипті та Стародавньому Китаї використовували корисні властивості запахів у різних сферах життя.
Аромати можуть творити дива, необхідно тільки правильно використовувати їх. Запахи використовують для лікування та профілактики захворювань, відновлення працездатності, зняття стурбованості, напруги та стресу, а також для омолодження організму. Джерелом ароматів можуть слугувати ефірні олії, що мають цілющі властивості.
У кожного аромату – своє призначення. Запах лавандової олії відновлює емоційну та розумову рівновагу, упорядковує почуття, емоції й думки. При підвищеній тривожності заспокоїть вас і зніме напругу аромат герані. Запах ялівцю підтримає працездатність розуму та підвищить енергетику організму, а перцевої м’яти – допоможе зосередитися. Підвищенню психологічного тонусу сприятиме аромат кипарису.
Побороти поганий настрій і стрес допоможе аромат неролі. Запах бергамоту також знімає нервову напругу й стрес, допомагає впоратися з депресією, розбурхує фантазію та хвилює. Аромат жасмину дозволяє набути впевненості в собі, допомагає жінці почуватися привабливою. Запах імбирної імбиру називають «чоловічим ароматом», оскільки він робить чоловіка впевненим у своїх силах, посилює потенцію.

Ірина Хома

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply