Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Вітамін D визнали відповідальним за народження нащадків

Автор:

|

Листопад 30, 2017

|

Рубрика:

Вітамін D визнали відповідальним за народження нащадків

Вітамін D підвищує шанси жінок на успішне зачаття: пацієнтки, котрі мали нормальний рівень вітаміну, на 33 % частіше народжували і на 46 % частіше вагітніли. Такі дані нового дослідження вчених з Бірмінґемського університету (Велика Британія), котрі спостерігали за 2,7 тис. жінками, котрі лікувалися у репродуктологів.
Це пояснює, чому легше зачати влітку та восени, коли в тілі встигає накопичитися «сонячний вітамін». Причому ці висновки актуальні як для жінок, що проходять екстракорпоральне запліднення, так і для жінок, котрі мають намір зачати дитину природним шляхом.
Зокрема, вітамін D пригнічує запальну відповідь з боку імунної системи. Це збільшує шанси ембріону на успішне прикріплення до матки на самому початку вагітності. До речі, вітамін D важливий і для розвитку плоду: він впливає на ріст кісток дитини на стадії внутрішньоутробного розвитку. Щоправда, й надлишок вітаміну D може призвести до того, що в тілі почне накопичуватися занадто багато кальцію. А це, навпаки, послабить кістки, зашкодить серцю та ниркам.
Ще одне дослідження, опубліковане в Journal of Allergy and Clinical Immunology, показало, що прийом вітаміну D під час вагітності може допомогти в подальшому знизити ризик розвитку астми у дитини. Більше того, насичений вітаміном D раціон знижує ризик настання передчасної менопаузи на 17 %.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...