Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Mar. 21, 2019

В Україні вперше здійснили пересадку штучного серця

Автор:

|

Липень 21, 2016

|

Рубрика:

В Україні вперше здійснили пересадку штучного серця
Борис Тодуров

Борис Тодуров

В Інституті серця вперше в Україні було імплантовано механічне серце. Про це повідомив лікар-кардіохірург Борис Тодуров. «Ми зробили це! Перше механічне серце в Україні імплантовано в Інституті серця. Пацієнт щойно виїхав у реанімацію», — написав він у Facebook. Зазначається, що перше штучне серце було імплантовано в Інституті серця Борисом Тодуровим і його командою разом із Кристофом Шмідтом, професором із Німеччини.
Раніше д-р Тодуров повідомляв, що в Інститут звернувся 41-річний харків’янин Павло Дорошко з важкою серцевою недостатністю. Єдиний спосіб вижити з таким грізним діагнозом, як дилатаційна кардіоміопатія — це пересадити донорське серце. Такі операції з трансплантації серця в Україні не проводять уже кілька років.
Єдиний реальний шанс пацієнта продовжити час очікування донорського серця — це імплантувати йому механічне серце. Використання штучного механічного серця для хворих із важкою серцевою патологією збільшує їхні шанси вижити та дочекатися необхідного для трансплантації донорського органу. Зараз вартість такого механічного серця — 120 тис. EUR.
За інформацією кардіохірургів, термін служби такого серця — необмежений, декотрі пацієнти з ним живуть уже більше восьми років. Фахівці Інституту пройшли сертифікацію в Німеччині й отримали право на проведення імплантації штучного серця. Борис Тодуров переконаний, що успішна операція може викликати резонанс, «який дасть нам можливість повернутися до обговорення нового закону (щодо трансплантації — Ред.)».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...