Новини для українців всього свту

Tuesday, Jul. 23, 2019

В Європі гомеопатію відокремили від медицини

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

В Європі гомеопатію відокремили від медицини

Рада європейських академій наук, що представляє різні країни, різко розкритикувала гомеопатію та попередила, що реклама і використання гомеопатичних продуктів «може завдавати великої шкоди». Рада підсумувала результати наукових досліджень, оглядів і навіть парламентських звітів, які показали марність гомеопатичних засобів. Так, у документі подається витяг зі звіту британського парламенту, в якому підтверджується, що «системний огляд і мета-аналіз остаточно продемонстрував, що гомеопатичні продукти працюють не краще за плацебо».
Важливим пунктом європейської заяви стало твердження про пряму шкоду, яку завдає гомеопатія людям, котрі її споживають. Твердження про безпеку гомеопатії — один із головних аргументів її адептів. «Використання гомеопатичних засобів пацієнтом може перешкоджати пошуку кращого, доказово обґрунтованого медичного лікування», — йдеться в документі.
Крім цього, її використання підриває довіру людей до доказової медицини, в разі, якщо «лікування» виявляється марним. На основі наведених даних рада видала рекомендації країнам-членам Європейського Союзу щодо реклами та продажу гомеопатії.
Так, національні організації охорони здоров’я не повинні покривати витрати на гомеопатичні засоби та практики, «поки не буде продемонстрована їхня ефективність і безпека шляхом суворих тестів». Також будь-які гомеопатичні засоби мають забезпечуватися описом діючих речовин і концентрацій, у яких вони присутні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...