Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Український стартап переміг на Startup Weekend у Швеції

Автор:

|

Квітень 21, 2016

|

Рубрика:

Український стартап переміг на Startup Weekend у Швеції

Udonors

Стали відомі результати конкурсу Startup Weekend, що проходив у Стокгольмі (Швеція). Переміг український стартап Udonors, створений для виходу на міжнародний ринок українською командою сервісу ДонорUA. Особливість іноземної версії проекту — використання сучасних комунікаційних каналів для «розумного пошуку» донорів. «Ми запропонували ідею, щоб боти повністю автоматизували роботу з учасниками проекту. Наприклад, посилали за географічною ознакою персоніфіковані повідомлення про те, що в такий-то день під ваш будинок приїде спеціальний автобус для збору крові, ваше завдання — тільки вийти», — розповідає Олександр Краковецький, технічний керівник і співзасновник ДонорUA.
Система розумних ботів може автоматично відповідати на запитання учасників проекту, розсилати повідомлення, стежити за медичними показниками донорів, розподіляти між донорами бонуси та подарунки. «Великих матеріальних призів ми не отримали, але перемога дозволила нам знайти модель монетизації проекту. Дотепер нас сприймали як благодійний соціальний проект. А тепер ми знайшли партнерів, розширили коло контактів», — тішиться п. Краковецький.
Проект ДонорUA запустили торік. Це — автоматизована система, що допомагає знайти донора крові за лічені дні, а інколи — й години. Розумні фільтри допомагають реципієнту відібрати донорів із потрібною групою крові, резус-фактором і місцем проживання. Загалом у проекті зареєстровано близько 4,5 тис. донорів, щодня це число зростає на 10-20 осіб.

Олег Костюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply