Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 25, 2020

Українку нагородили за розвиток холістичної медицини

Автор:

|

Травень 08, 2014

|

Рубрика:

Українку нагородили за розвиток холістичної медицини

Церемонія нагородження Людмили Васильєвої

Влада Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) нагородила українського лікаря Людмилу Васильєву за розвиток, легалізацію та поширення холістичної медицини в ОАЕ. Відзнаку п. Васильєвій вручив шейх Нагаян бін Мубарак Аль Нагаян, міністр культури, молоді й соціального розвитку країни, під час Другої конференції альтернативної медицини «Використання озону в медицині».

Міністр наголосив на тому, що уряд ОАЕ вважає охорону здоров’я населення країни одним із пріоритетних завдань. «У цій галузі було досягнуто значних успіхів, на що вказує перетворення Еміратів на провідний напрямок надання медичних послуг і медичного туризму в регіоні», — сказав п. бін Мубарак Аль Нагаян.
Своєю чергою, Людмила Васильєва зазначила, що ОАЕ зараз мають одне з найкращих у світі законодавств у сфері альтернативної медицини. «Коли я приїхала сюди 1994-го, тут не знали про гомеопатію. Я доклала чималих зусиль для законодавчого закріплення цього напрямку медицини в ОАЕ й 2002 року стала першим офіційним лікарем-гомеопатом у Еміратах, отримала відповідну ліцензію на лікарську діяльність», — розповіла лікарка.
За її словами, тепер холістична медицина, яка виходить з того, що організм — це цілісна система, де розум, душа й тіло тісно пов’язані, набуває дедалі більшого визнання та популярності в ОАЕ. «Здоров’я — це полум’я, що потребує постійного догляду, а холістична медицина здатна ефективно відновлювати та підтримувати здоров’я людини», — стверджує українка.
Людмила Васильєва — випускниця Донецького медичного інституту, лікар-гомеопат із більш як 30-річним стажем, кандидат медичних наук, іридодіагност і голкотерапевт. Вона створила новаторську концепцію, згідно з якою, холістична медицина стала самостійною й ефективною медичною системою, що забезпечує не лише зцілення від певної хвороби, а й загалом відновлення здоров’я.
Людмила Васильєва є засновницею першого на світі Медичного центру холістичного лікування Holistic Healing Medical Centre у Дубаї, де поєднано ультрасучасну діагностика та лікувальну практику Стародавнього Сходу. Центр, де одночасно використовують класичну медицину й акупунктуру, китайську медицину, Аюрведу, гомеопатію, йога-терапію, наразі становить серйозну конкуренцію американським, британським і французьким клінікам, що вважаються найкращими лікувальними закладами в Еміратах. Улітку 2012 року Людмилу Васильєву було відзначено нагородою від «Культурно-інформаційного центру шейха Заїда» за високий внесок у розвиток інтеграційного лікування в сучасній медицині.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply