Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

У чому причина різкого занепаду сил?

Автор:

|

Листопад 01, 2012

|

Рубрика:

У чому причина різкого занепаду сил?

Американські вчені виявили, що високий рівень вуглекислого газу в офісах і кабінетах може впливати на концентрацію й здатність ухвалювати рішення. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що багато працівників офісів після обіду буквально засинає й не є працездатними.

Основне джерело діоксиду вуглецю в замкненому просторі — це люди. Якщо у відкритому просторі концентрація цього газу становить 380 частин на мільйон, то в приміщеннях рівень концентрації може досягати кількох тисяч. Високий рівень діоксиду вуглецю зазвичай пов’язаний із поганою вентиляцією та кондиціонуванням.
Дослідження було проведене науковцями з Університету штату Нью-Йорк. Вони виявили, що концентрація вуглекислого газу в офісних будівлях, а особливо в конференц-залах, де збираються великі скупчення людей, — зашкалює. Дослідники кажуть, що навіть вони були здивовані результатами, які вперше виявили взаємозв’язок між високим рівнем вуглекислого газу та зниженням рівня виконання робіт. До цього побутувала думка, що якщо газ безпечний для здоров’я, то він не має ніякого прямого впливу на людину. Але нові результати перекреслюють усі раніше відомі, додають науковці.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply