Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Спорт у житті сучасної жінки

Автор:

|

Січень 16, 2014

|

Рубрика:

Спорт у житті сучасної жінки

Зараз майже кожна сім’я має транспортний засіб, а часто – і не один. Це чудово, але є й побічний ефект, який впливає на нас дуже сильно. У чому він полягає? Ми перестали рухатися. Як наслідок – зайва вага та проблеми зі здоров’ям

Кожна жінка хоче мати спокусливі та привабливі для протилежної статі форми. Вона мріє мати граційний силует. Але для цього необхідно займатися спортом. Зараз ми маємо величезний вибір можливостей для вдосконалення своєї фігури. Велика кількість фітнес-центрів, розмаїття пропозицій дозволяє нам зробити свій вибір. Але замало просто вибрати зал – необхідно визначити й вид занять.
Пілатес, шейпінг, бодіфлекс, йога, розтяжка й аеробіка – це далеко не повний перелік можливостей. Заняття повинні задовольняти фізіологічну потребу організму, формувати красиву фігуру та максимально сприяти здоровому способу життя. Розгляньмо деякі види фітнесу й те, як вони впливають на жіночий організм.
Аеробіка піднімає загальний життєвий тонус, дарує бадьорість і заряд енергії. Корекція фігури при таких заняттях є порівняно слабкою, досягти кардинальних змін у конкретній проблемній зоні – неможливо.
Пілатес — це єдність духу, тіла та розуму. Підходить для людей різного віку та різної фізичної підготовки. Ідеальний для вагітних жінок. Різні комплекси вправ зачіпають м’язи живота, малого тазу, спини. Одночасно покращується кровообіг мозку та розслабляються втомлені м’язи спини, шиї. Не лише формується правильна постава, а й відновлюється гнучкість і рухливість суглобів. Головними принципами пілатесу можна назвати правильне дихання та плавність усіх рухів. Регулярні заняття пілатесом виробляють чудову розтяжку.
Шейпінг — один із класичних видів фітнесу. Кожна вправа спрямована на певне проблемне місце. Існує чітка, строга зональність і спрямованість усіх дій на роботу над своєю фігурою. Шейпінг допоможе сформувати плаский живіт або підтягнути сідниці, не виснажуючи при цьому все тіло.
Скажений темп сучасного життя вимагає від нас раціонального використання власного часу. Але при цьому ми втрачаємо нагоду просто рухатися. Тому необхідно виділити кілька годин на заняття фітнесом. Це – не лише запорука здоров’я, а й ваша бадьорість і можливість бути у відмінній формі на довгі роки.

Ірина Хома

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply