Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 21, 2018

Радикальний пристрій для схуднення підійде не для всіх

Автор:

|

Червень 30, 2016

|

Рубрика:

Радикальний пристрій для схуднення підійде не для всіх

Aspire Assist

Управління зі санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило пристрій для боротьби з ожирінням Aspire Assist. Цей пристрій має застосовуватися як засіб проти зайвої ваги в тих випадках, коли інші способи терапії, зокрема спрямовані на зміну способу життя, виявилися неуспішними.
Прописувати його рекомендується пацієнтам із індексом маси тіла від 35 до 55 (приблизно відповідає вазі від 100 до 160 кг при зрості в 170 см).
Пристрій складається з вбудованої в шлунок трубки, зовнішнього клапана та помпи, що дозволяє відсмоктувати вміст шлунка. Помпа — переносна та знімна, кріпиться лише на певний час після їжі. Процедура використання Aspire Assist така: через півгодини після їжі пацієнт відкачує частину вмісту зі шлунка, зливаючи її в унітаз. Після цього через трубку в орган травлення вводиться вода, що дозволяє повторно спорожнити вміст.
Завдяки таким діям, які займають до десяти хвилин, зі шлунка вилучається близько 30 % спожитої їжі, що істотно допомагає при схудненні. Використовувати винахід слід під контролем лікаря і з одночасним коригуванням харчової поведінки. Ефективність Aspire Assist була доведена за допомогою клінічних випробувань. Схвалення FDA відкриває пристрою шлях до використання в медицині в США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...