Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Про що розкаже наше тіло

Автор:

|

Січень 23, 2014

|

Рубрика:

Про що розкаже наше тіло

Те, як ми виглядаємо, як розмовляємо, і навіть те, як спимо та їмо, відображає нашу внутрішню суть. А це означає, що визначити характер людини часом буває дуже легко. Просто погляньте на неї уважно та поспостерігайте.

Дивлячись у «дзеркало душі»
Колір очей може свідчити про різноманітні речі. Ті, хто має темні очі, — за вдачею вперті та витривалі. Вони — темпераментні, а обіймаючи високу посаду, здатні бути безжальними при найменшому порушенні. При цьому темноокі мають розвинену інтуїцію та здатність швидко ухвалювати рішення.
Люди зі сірими очима — рішучі та цілеспрямовані. Але виявляють безглузду безпорадність у ситуаціях, що не вимагають розумового напруження. Простіше кажучи, вони губляться й пасують за найбезглуздіших обставин.
Особи зі світло-карими очима нерідко замкнуті в собі. Вони — індивідуалісти, котрі не зносять тиску. Це — особистості самолюбні, усе воліють робити самостійно.
Блакитноокі люди – сентиментальні, зі спокійною вдачею. Трапляються в них, звісно, спалахи гніву (причому переходять у нервову депресію!), однак здебільшого тривають недовго.
Зеленоокі — потрапили до найблагополучнішої категорії з-поміж усіх. Вони — досить стабільні, але при цьому не позбавлені уяви, у міру рішучі, достатньо терплячі. До того ж вони — гарні співрозмовники й, що суттєво, не менш гарні слухачі.

Жінку одразу видно!
Справжню жінку визначають за нігтями, за їх формою й навіть за манерою робити манікюр. Так, французький манікюр свідчить про витонченість смаку й про врівноваженість характеру. Яскравий лак полюбляють натури емоційні, товариські, а часом – запальні або навіть аґресивні!
Пастельні тони, навпаки, вибирають спокійні, часом замкнуті в собі жінки, готові на другорядну роль. Квадратні нігті свідчать про неврівноваженість вдачі своєї власниці. Часом такі жінки — люди вічного пошуку. Нігті гарної мигдалеподібної форми найчастіше можна побачити в цілеспрямованих пань і панночок. А от трохи загострені конусоподібні нігті вказують на чудове почуття гумору!

Зморшки знають про нас усе. А ми про них?
Про сором’язливість характеру вам розкажуть розкидані навколо рота зморшки-промінці. Уважність людини буде помітна, якщо навколо очей розташувалися радіальні зморщечки, так звані гусячі лапки. Чесність і відданість «позначаються» на обличчі маленькими горизонтальними лініями над зовнішнім краєм брів.
Глибока вертикальна зморшка, що з’являється періодично між брів, — справжнісінький знак інтелігентності. Такі важливі людські риси, як передбачливість і доброзичливість, проявляються в тих, чиє чоло буквально всіяне дрібними горизонтальними зморшками.
Складочки, що починаються від ніздрів і закінчуються біля краю губів, — найтиповіші. Буває, вони стають дуже помітними, а це означає, що жінка перебуває в стані розчарування.
Якщо особа перебуває в напрузі, а над бровами — дві незграбні зморшки, в душі напевно оселилася тривога.
Про нервозність свідчать маленькі променисті зморшки в кутиках очей і спрямовані вниз зморшки, що йдуть від куточків рота.

Ірина Хома

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply