Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 22, 2019

Пакети МОЗ, які допоможуть перейти на платну медицину

Автор:

|

Березень 30, 2017

|

Рубрика:

Пакети МОЗ, які допоможуть перейти на платну медицину

Павло Ковтонюк

В Україні планують запровадити пакет медичних послуг, які можна отримувати безкоштовно за рахунок держави. Для цього в Міністерстві охорони здоров’я (МОЗ) пропонують створити «червоний», «зелений» і «синій» списки.
За послуги з «червоного» списку, наприклад, неекстрені стоматологічні послуги, звернення до лікаря без спрямування, естетична медицина — пацієнти сплачуватимуть самостійно. До «зеленого списку» увійдуть послуги, які цілком покриваються коштом держави: невідкладна допомога, послуги первинної допомоги та паліативна допомога. До «синього списку» увійдуть неекстрені, але планові медичні послуги, які частково оплачуватиме держава, за встановленим тарифом, а частково — пацієнти.
Ці списки щороку затверджуватимуть в уряді. А система запрацює в разі ухвалення законопроекту з реформування медичної галузі. «Ці тарифи будуть єдиними відомими для всіх громадян і можуть бути сплаченими абсолютно легально. І вони будуть набагато меншими ніж те, що ми зараз платимо у кишеню лікареві або у вигляді так званого благодійного внеску», — запевнив Павло Ковтонюк, заступник міністра.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...