Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Мозковий чіп повернув рухливість пальців

Автор:

|

Квітень 28, 2016

|

Рубрика:

Мозковий чіп повернув рухливість пальців

Процедура "оживлення"

Мозковий імплантат зміг повернути рухливість пальців руки американцеві, котрий живе з паралічем. 24-річний чоловік був паралізований упродовж шести років після перелому шиї. Тепер його рука може здійснювати нескладні дії, в т. ч. такі, як гра в комп’ютерну гру.
Система, розроблена вченими Університету штату Огайо, складається з мініатюрного чіпа, вбудованого в мозок пацієнта, комп’ютера, а також із рукава зі 130 електродів. Єна Буркгарта просили уявляти рухи руки, зчитуючи мозкові імпульси. Потім ця інформація була оброблена таким чином, аби відправляти необхідні імпульси м’язам.
«Уперше людина з квадріплегією (параліч чотирьох кінцівок. — Ред.) відновила вольовий функціональний рух за рахунок використання інтракортикальних записаних сигналів, пов’язаних із нервово-м’язовою стимуляцією в режимі реального часу», — розповідають дослідники. Наразі ця технологія доступна тільки в лабораторії, де п. Буркгарт тренується тричі на тиждень. Також наголошується, що повернути вдалося лише рухливість, а не чутливість кінцівки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply