Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 25, 2018

Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик!

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик!
Михайло Лазорик

Михайло Лазорик

Те, що під час Божих піснеспівів у храмі людина відчуває умиротворення та духовне полегшення, скаже вам багато вірян. Чимало є випадків і зцілення мироточивими іконами та хрестами. Науково підтвердити цілющий вплив молитви і мира на організм людини вирішив Михайло Лазорик із Ужгорода. Після цього він запатентував результати своїх досліджень.
Михайло Лазорик — кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету, заслужений винахідник України, гомеопат і патентознавець. Він запатентував 166 винаходів, над деякими з них працював спільно зі своїми студентами, котрі є співавторами багатьох праць. Ідея дослідити вплив молитви на кров прийшла Михайлу Івановичу 15 років тому, адже він — також віруюча людина, ходить до церкви. Дослідження про вплив на кров голкотерапії та лікувальних ванн науковець уже проводив. Тому зацікавився: а чи змінюється структура крові під час молитви? Разом із студентами він узявся за працю. Священнослужителів вирішив не долучати, щоб вони не піддавалися сумніву щодо цілющого значення молитви.
На експеримент загалом зголосилося 15 чоловіків і жінок, котрі поставили умову: не оприлюднювати їхніх прізвищ. Це були юристи, медики та люди без жодної освіти. Пацієнти хворіли на атеросклероз, гепатит В, серцеві патології й інші недуги. Варто зазначити, що дослідження не проводилося водночас над усією групою, адже аналіз крові одного забирає чимало часу.
Перед дослідом учені брали капілярну та венозну кров, проводили аналіз. Потім хворий (або хтось із його знайомих) читав молитви впродовж 15-20 хвилин чи то подумки, чи з молитвослова. Це — «Отче наш», «Вірую», «Царю Небесний», псалом 50, до святих і до небесних покровителів. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові.
«Результати першого ж пацієнта здивували неабияк! — розповідає д-р Лазорик. — Чоловік ледве вижив у аварії, в якій загинув його брат. Мав остеомієліт (загноєння кісток ніг). Коли порівняли показники крові до та після молитви, виявилося, що рівень одного з показників фагоцитозу був у шість (!) разів нижчим, ніж до експерименту! В інших чоловіків — нижчий утроє. В жінок результати — скромніші, бо вони — емоційніші. Коли співставив результати дослідження про вплив на кров лікувальних ванн і голковколювання, то з’ясувалося, що молитва має набагато сильніший ефект. Пояснюємо це тим, що під час запального процесу розвивається аґресія проти збудника, а молитва діє заспокійливо. Своїм дослідженням ми підтвердили, що молитва — це не опіум для народу. Коли вона читається, звукові коливання діють на організм людини та викликають зміни показників крові. Тому що під час молитви ми включаємо свідомість, очі, слух і мовленнєвий апарат».
Нещодавно до Михайла Лазорика звернулися священнослужителі православного монастиря, що у селі Кибляри Ужгородського району. Там мироточили камінь із Почаївської гори, ікона «Умиротворення погибших» та настільний дерев’яний хрест із металевим ликом Ісуса. З них монахи передали три зразки мира, але Михайло Іванович не знав, з якої конкретно святині кожен.
Одні люди скептично ставляться до дива мироточення, інші вірять у це беззаперечно. Викладач із студентами знайшли в Інтернеті окремі дослідження та зрозуміли, що найдокладніші має… Інститут криміналістики Федеральної служби безпеки Росії. Тому пішли іншим шляхом: вирішили дослідити безпечність мира для людини.
«Спочатку з’ясували, що взірці з миром не заражені бактеріями та грибами, — розказує про хід дослідження ужгородський науковець. — За місяць посіяли вирощені бактерії та додали до них крапельку кожного мира. З трьох взірців у одному блокувався ріст бактерій, тобто миро діяло як антибіотик. Через місяць повторили експеримент. І навіть у мирі, розведеному десять разів, ріст бактерій блокувався! В інших двох пробах мікроби розвивалися, отже, лікувального ефекту ці зразки не мали. Вже після цього ченці зізналися, що цілюще миро — з настільного хреста.
Поки д-р Лазорик із своїми студентами проводили дослідження, в обласну дитячу лікарню в Мукачевому потрапив півторарічний хлопчик, котрий невдало впав. Дитя перебувало на апараті штучного дихання. Батьки попросили дозволу лікарів, чи можна помазати лобика тим миром із настільного хреста. Медики, зважаючи на безнадійний стан дитини, дозволили. І сталося диво! Через десять хвилин малюк почав дихати самостійно, а наступного дня, як запевняє Михайло Лазорик, його виписали з лікарні!

Олена Павлюк, «Вісник»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...