Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Міжреберна невралгія любить тепло

Автор:

|

Червень 18, 2015

|

Рубрика:

Міжреберна невралгія любить тепло

Міжреберна невралгія

Міжреберна невралгія — досить неприємне захворювання, оскільки супроводжується болями в діляці ребер, у грудній клітині, іноді — в попереку, розповідає невролог поліклінічного відділення Львівського військового медичного центру Аделіна Ткачук. Відбувається це тому, що здавлюються міжреберні нерви. Тому людині здається, що болить все, кожен вдих і видих дається важко, не кажучи вже про рух.
Чинників, які призводять до цього захворювання, — чимало: нелікований остеохондроз, травми й удари, триваа робота в незручному положенні, протяги та застуди, переохолодження, стреси. Найчастіше на міжреберну невралгію хворіють люди літнього віку, але захворювання трапляється й у молоді. Шпиталізація пацієнтів тут непотрібна, цілком можна обмежитися амбулаторним лікуванням, проте лежачого режиму ніхто не скасовував. Зазвичай хворим виписують нестероїдні та протизапальні препарати. Не зашкодить фізіотерапія, голковколювання, масаж — лише не в гострому періоді.
Зрозуміло, що такі маніпуляції повинен проводити тільки фахівець. Якщо терапію почати вчасно, то перемогти недугу можна досить швидко. Найголовніше — берегтися від переохолодження. Одягатися треба за погодою. Якщо ви переборщили з одягом і спітніли на вулиці, треба відразу ж переодягтися в суху білизну. Не забувайте, що організм після довгої зими виснажується, а тому проведіть вітамінотерапію. І звісно, слід уникати всіляких травм. Народна медицина пропонує також різні розтирання. Немає протипоказань і для гарячої лазні. Єдина умова — після сауни та басейну не можна переохолоджуватися.

Оксана Нагірна

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply