Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Кожній хворобі — лікувальний камінь

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Кожній хворобі — лікувальний камінь

Здатність каменів впливати на організм людини використовується ще в давні часи. Нині інтерес до лікувальних властивостей каменів відроджується. Проводяться тисячі досліджень із вивчення сприятливої дії каменів на організм людини. Усе частіше літотерапію (лікування каменями) називають медициною XXI ст. Спробуймо й ми з’ясувати «здібності» каменів.

Приміром, агат не лише поглинає негативну енергію, а й «переробляє» її на позитивну. Цей камінь зніме стрес, поліпшить зір, а дітям допоможе почати ходити раніше та захистить від страхів. При захворюваннях бронхів, хворобах горла, астмі рекомендують носити агатове намисто. Якщо ж необхідно здолати головний біль і зняти дратівливість, носіть агат на лівій руці. У боротьбі з остеохондрозом допоможе блакитний агат, а зелений – застосовується при недугах печінки, підшлункової залози, серцево-судинної та дихальної систем.
Олександрит — камінь-хамелеон: у нього фіолетово-червоне забарвлення при штучному освітленні та смарагдово-зелене — при денному світлі. Має позитивний вплив на нервову систему, урівноважує емоції та розум. Крім того лікує підшлункову залозу, селезінку, а також регулює кровотворення, очищаючи кров і зміцнюючи судини. Олександрит рекомендують носити в парі з іншим каменем і в золотій оправі. Кажуть, корисно опустити на ніч перстень у склянку з водою, а вранці – випити трішки тієї води.
Аметист лікує безсоння та головні болі, хвороби сечового міхура, зміцнює ендокринну й імунну системи. Камінь допоможе побороти пристрасть до алкоголю.
Бірюза розвиває інтуїцію й творчий потенціал. Такий камінь корисний для очей, щитоподібної залози, легенів і печінки. При цьому він лікує застудні захворювання та ревматизм.
Агат здатен перемогти хвороби нирок, підшлункової залози й печінки. Застосування агату: нагрітий камінь кладуть на 20 хвилин на пупок, після чого ще на 20 хвилин – на хворий орган.
Гранат тонізує й очищає травну та дихальну системи, знижує температуру тіла, знімає запалення горла. Червоний гранат лікує ендокринну систему та систему травлення. Зелений – заспокоює нервову систему й покращує кровообіг. Білий – допомагає при проносі, а також лікує слизові оболонки.
Смарагд підвищує працездатність, помічний при захворюваннях очей, нирок, печінки та легенів. Камінь кладуть на ділянку хворого органу, а при хворобах шкірного покриву ним проводять по шкірі.
Лазурит — камінь щирості й символ успіху. Застосовують його при болях у суглобах і хворобах крові. Він сприяє й поліпшенню перебігу вагітності.
Малахіт — найпопулярніший дитячий амулет, захистить від небезпек і хвороб. Камінь зміцнює імунітет, нормалізує серцевий ритм, знижує артеріальний тиск. Малахіт рекомендується носити в срібній оправі.
Нефрит допомагає при болях у попереку, а також при хворобах нирок. Для жінок нефрит — джерело молодості, адже він розгладжує зморшки, даруючи відчуття впевненості.
Топаз використовують для захисту від злого ока та божевілля. Жінкам камінь додає краси, а чоловікам — розсудливості.
Бурштин пом’якшує дію магнітних бур, захищає від головного болю, лікує щитоподібну залозу, прояснює думки та навіть допомагає в реалізації задуманого.
Яшма має добру, цілющу енергію, яка здатна вилікувати хвороби нирок, сечового міхура та печінки, стимулювати кровообіг, зняти депресію й загострити інтуїтивні здібності.

Ірина Хома

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply