Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Комп’ютер подолає алкоголізм?

Автор:

|

Грудень 13, 2012

|

Рубрика:

Комп’ютер подолає алкоголізм?

Британські науковці з Ліверпульського університету створили комп’ютерну програму для лікування людей, які зловживають алкоголем. Програма покликана виробити в питущих звичку до автоматичного самоконтролю щодо спиртних напоїв. Під час тесту програми добровольцям потрібно було натискати на кнопку в момент появи на екрані спиртного або ж безалкогольного напою. Їх просили припинити виконання завдання, коли лунав сигнал.

В одній групі сигнал звучав одночасно з появою зображення алкоголю, в іншій — не був пов’язаний із зображеннями міцних напоїв. При цьому учасникам дозволили пити пиво під час тесту. Експеримент продемонстрував, що учасники з першої групи випили менше пива. Виявилося, що виконання тесту змусило їх контролювати себе.
Також науковці з Університету Дюка в Північній Кароліні заявили, що люди, які вдаються до алкоголю в надії впоратися зі стресом, ризикують стати залежними від нього в майбутньому. Раніше повідомлялося, що дослідники із Чилі працюють над вакциною, яка допоможе алкоголікам «зав’язати» з поганою звичкою. Завдяки препарату вже після кількох келихів пива виникає відчуття важкого похмілля. Крім того, британські експерти стверджують, що алкоголь більш шкідливий для людини й суспільства, ніж наркотики.
Варто також зазначити, що Україна втрачає щороку понад 40 тис. людських життів саме через алкоголь. Це – близько 8 тис. отруєнь алкоголем, майже 8 тис. кардіопатій тощо. Це – й інші захворювання, а також нещасні випадки, які трапляються через вживання алкоголю: куріння в ліжку в нетверезому стані — і ось людина згоріла, або, наприклад, вийшла або виїхала на трасу напідпитку, результат — аварії й трагічні наслідки.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...