Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Колір обличчя «розкаже» про недуги

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

Колір обличчя «розкаже» про недуги

Якщо у вас — рум’яні щічки, не поспішайте радіти: можливо, вам слід звернутися до кардіолога. Так, медики стверджують, що колір шкіри обличчя розповідає про хвороби більше, ніж можна собі уявити. А синюватий відтінок шкіри може з’являтися на чолі, щоках і губах та є свідченням захворювань легенів, найчастіше — емфіземи легенів та бронхіальної астми. У такому випадку зверніться до терапевта чи пульманолога.

Якщо ж на щоках виникають білі плями, а забарвлення шкіри стало блідо-жовтим, то у вас, цілком можливо, — астеноневротичний синдром (виснаження плюс невроз) чи вегето-судинна дистонія. Ваш шлях стелиться до невропатолога.
Якщо ж у вас — бліде обличчя, то це є однією з характерних ознак анемії. Якщо ж бліда не лише шкіра, а й окремі слизові оболонки — внутрішні поверхні повік і губів, — то тут не обійтися без лікування в лікаря-гематолога. А от коли у вас з’явилися синці під очима, не поспішайте до косметолога, можливо, вам слід полікувати печінку.
Коричневі плями на вилицях і корені носа свідчать про хвороби нирок або інфекційне захворювання сечового міхура. Відвідайте уролога. Зеленкуватий відтінок обличчя в кращому разі сигналізує про жовчно-кам’яну хворобу, у гіршому ж — є проявом цирозу печінки або пухлини. Вам потрібно піти до гастроентеролога. Жовтувате забарвлення шкіри та жовті плями на обличчі — ознаки запалення печінки та жовчного міхура. Поспішіть до хірурга.

Ірина Хома

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply